Sołdaczuk jest doświadczoną i rzetelną firmą budowlano-remontową, która nieprzerwanie od 2009 roku oferuje wysokiej jakości usługi na terenie woj. lubelskiego.

Realizujemy projekty zarówno dla klientów indywidualnych jak równieź dla inwestorów, lokalnych samorządów, i innych Klientów.  Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam spełniać wysokie wymagania i indywidualne preferencje Klientów niezależnie od zakresu i charakteru prac których się podejmujemy.

Zespół

Nasz zespół składa się z doświadczonych, rzetelnych i wyspecjalizowanych w budowie domów, remontach i pracach wykończeniowych specjalistów. Nasi pracownicy posiadają potrzebną wiedzę merytoryczną jak również doświadczenie praktyczne, które przekładają się na wysokiej jakośći usługi. Ponad 90% naszych zleceń jest wynikiem poleceń zadowolonych z usług Klientów.

Arek Sołdaczuk – o właścicielu

Artur Sołdaczuk jest właścicielem firmy i menedżerem zarządzającym wieloosobowym zespołem.  Z wykształcenia i zamiłowania budowlaniec, który zrealizował setki lokalnych projektów budowlano-remontowych.

Prywatnie, mąż i ojciec, który uwielbia spędzać wolny czas na łonie natury. Interesuje się nowoczesnymi technologiami budowlanymi, architekturą i samochodami terenowymi. Uwielbia tradycyjną kuchnie polską i zawsze podczas realizacji projektów budowlanych poświęca dużo uwagi dla części kuchennej każdego domu, która z regóły stanowi centrum spotkań rodzinnych.